





2 747,50 ₴
Акумуляторний секатор Тех.АС ТАОЕ-PS25 має великий ступінь зусилля, що дає змогу різати гілки завтовшки до 25 мм.
Для безпеки користувача в секаторі встановлено відразу кілька систем безпеки, що зменшують ризики під час користування.
Цей тип двигуна вирізняється високою енергоефективністю, збільшеним часом безперервного використання й довговічністю.
Розбірна конструкція секатора дає змогу змінювати встановлені леза без додаткового зусилля й звернення до АСЦ. Для тривалої роботи лезо ножів виготовлене з неіржавкої сталі.
Акумуляторна лінійка інструменту ONE ENERGY є єдиною екосистемою. Акумулятор сумісний із загальною батареєю. Завдяки цьому немає потреби купувати окремий акумулятор для кожного типу інструменту.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tex.AC |
| Вага | 1 кг |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Додаткові функції | |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора, Аг | 2 |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип назначения | Потужний акумуляторний секатор TEX.AC ТАОЕ-PS25 : з АКБ 20V 2.0 Аh+ЗП, діаметр різу 25 мм |