









5 917,50 ₴
Призначена для універсального використання завдяки довжині різання 12,5 см для обрізання невеликих дерев і чагарників, а також для підрізування та подрібнення зелених держаків.. Обрізну пилку можна поєднувати з усіма акумуляторами та зарядними пристроями Power X-Change. Пристрій живиться від безщіткового двигуна PurePOWER для більшої потужності та тривалої роботи. Пила обрізна ланцюгова безщіткова акумуляторна Einhell GE-PS 18/15 Li BL — Solo має компактний і портативний дизайн, що робить її ідеальним інструментом для роботи в обмеженому просторі та у важкодоступних місцях. Шину та ланцюг легко натягнути та поміняти без використання будь-яких інструментів. Пила має велику поверхню ручки з м'якою накладкою для безпечного використання обома руками, а також захист для рук і складаний чохол захисту ланцюга. Для безпечного зберігання пилка також має кришку леза. До комплекту постачання входить маслянка для дозування оливи для змащування ланцюга та шестигранний торцевий ключ для натягування ланцюга.
Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути застосований за допомогою акумулятора Power X-Change.
Постачається без акумулятора та зарядного пристрою (продається окремо)

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 1.11 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 158 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Рівень шуму | 76.2 дБ |
| Стан | Новий |
| Швидкість обертання ланцюга | 4.8 м/сек |
| Кількість обертів | 3300 об/хв |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Наявність телескопічної штанги | Немає |
| Тип | Акумулятор |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Легкий запуск | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ланок ланцюга | 28 шт. |
| Напруга | 18 |
| Тип призначення | Потужна пила ланцюгова акумуляторна Einhell GE-PS 18/15 Li BL - Solo : без АКБ, шина 158мм, 4,8 м/с (4600040) |
| Ширина ланцюга | 1,0 мм (0,039") |