





2 624 ₴
Опис
Шабельної пили Forte RS 910 V
Шабельна пила Forte RS 910 V призначена для роботи в побутових умовах, вона придатна для монтажних і столярно-слюсарних робіт.
Цей інструмент застосовується для рішення багатьох завдань. Застосовується залежно від леза для розпилювання дерева та металу. Сучасний дизайн корпусу та зручне розташування всіх секцій керування дасть змогу максимально комфортно працювати з пилою. Гумові накладки на ручці дадуть змогу максимально якісно утримувати інструмент у роботі.
Характеристики
Виробник
Гарантія
Глибина пропила у деревині
Довжина ходу
Клас інструменту
Комплектація
Країна походження
Потужність
Регулювання оборотів
Тип живлення
Тип пили
Частота ходу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.21 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2800 хід/хв |
| Розмір ходу полотна | 20 мм |
| Споживана потужність | 910 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропила у деревині | 115 мм |
| Оброблюваний матеріал | по дереву, по металу, по пластику, по гіпсокартону, по цеглі |
| Тип призначення | Потужна електрична шабельна пила Forte RS 910 V по дереву і металу : 910 Вт, 2800 хід/хв |