





5 248,75 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 19 мм |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 28000 |
| Тип призначення | Пряма шліфажна гравер Makita GD 0603 : 240 Вт, 28 000 про/мін пряма шліфувальша бормашина |