



21 875 ₴
20 499 ₴
Газонокосарка Easy 4.6 SP-S вирізняється чудовим співвідношенням ціни та якості. Своєю надійною технологією та додатковому обладнанню бензинова газонокосарка Easy 4.60 SP-S полегшує роботу у Вашому домашньому саду. Аеродинамічний корпус із листової сталі спрощує збирання трави, а також забезпечує довгий термін експлуатації бензинової газонокосарки.
Завдяки ширині захоплення 46 см бензинова газонокосарка забезпечує легкий і зручний процес косіння. Газонокосарка має 7 ступенів регулювання висоти зрізу трави, яке відбувається центрально за допомогою ручки в діапазоні від 30 до 75 мм. Це дасть змогу максимально підібрати висоту зрізу трави до Ваших особистих переваг. Двигун легко запускається й підходить для косіння газонів площею до 1400 кв. м. Крім того, завдяки ергономічній формі ручки та силовому задньому приводу, який заощаджує надмірні зусилля, підвищується комфорт під час роботи з косаркою. Аеродинамічний корпус із листової сталі дає змогу досягти оптимальних результатів збирання скошеної трави. Завдяки цьому не потрібно надто часто спорожняти травозбірник об'ємом 60 л, виготовлений із текстилю. До того ж він не займає багато місця під час зберігання.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Висота скошування | 30 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.5 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 135 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |