









17 813 ₴
12 999 ₴
GTM LM48 — це зручна, проста у використанні газонокосарка для газонів середніх розмірів. Сталева дека та потужний двигун забезпечують високу надійність косарки під час тривалої роботи. Має задній або бічний викид трави, зручне перенесення мішка за допомогою ручки та легке регулювання висоти зрізу. Ця модифікація не має додаткового приводу на колеса.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTM |
| Країна виробник | Україна |
| Висота скошування | 80 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 480 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2900 об/хв |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 3700 Вт |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота стрижки, min-max | 30-80 мм |
| Регулювання висоти | синхронне |
| Спосіб пересування | Несамохідна |
| Ступені висоти стрижки | 6 |
| Тип назначения | Потужна газонокосарка бензинова GTM LM48-SP несамохідна : 3.7 кВт, 800 м², ширина 48 см, висота 30-80 см, 70л |