







33 749 ₴
26 999 ₴
Високий інноваційний рівень і сучасний дизайн — все це поєднують наші газонокосарки класу Comfort, що робить їх ідеальним партнером з догляду за газоном.
Шикарна та зручна, так можна описати бензинову газонокосарку Comfort 46.0 SP-A від AL-KO. Розроблена в Німеччині та виготовлена в Австрії. Ця газонокосарка забезпечує високу якість. Сучасний дизайн робить його привабливим у кожному саду. Довговічність бензинової газонокосарки збільшується завдяки надійним компонентам і матеріалам. Разом із газонокосаркою серії Comfort газонокощення стає справжнім задоволенням.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AL-KO |
| Країна виробник | Німеччина |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Бічний викид |
| Висота скошування | 80 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 60 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 1400 кв.м |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33.4 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 2850 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Об'єм двигуна | 123 куб. см |
| Потужність двигуна | 2.7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип запуску | Ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота зрізу | 30-80 (мм) |
| Діаметр коліс (зпереду/ззаду) | 200 / 280 (мм) |
| Регулювання висоти | центральна 7 ступенів |
| Тип назначения | Професійна бензинова газонокосарка для трави AL-KO Comfort 46.0 SP-A : 1,9 кВт, 2850 об/хв, самохідна |