









9 031 ₴
7 224 ₴
Шліфувальний верстат забезпечить рівність та чистоту виробів з дерева, ефективно видаляє дефекти після розпилювання, стару фарбу, відшарування верхнього шару. Модифікація затребувана при підготовці меблевих деталей, елементів внутрішнього оздоблення приміщень та декору до покриття спецзасобами.
Технічні характеристики Einhell TC-US 380
Робочі параметри
Оброблюваний матеріал
Діаметр шліфувального круга
Розмір шліфувальної стрічки
Швидкість руху стрічки
Характеристики двигуна і пристрою
Напруга
Потужність, Вт
Живлення
Конструктивні та функціональні особливості
Тип установки
Призначення
Розташування шліфувального полотна
Кут нахилу столу
Кількість барабанів
Додаткова інформація
Клас
Вид верстата
Кількість оборотів
Тип верстатів
Країна походження
Гарантія
Тип пристрою
Габарити
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість обертів холостого ходу | 1580 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.38 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут нахилу | 45 |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14.6 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість барабанів | 1 шт |
| Розмір шліфувальної стрічки | 100x914 мм |
| Швидкість руху стрічки | 292 м/хв |
| Тип назначения | Професійний шліфувальний верстат Einhell TC-US 380 (4419257) : 380 Вт, діамер круга 150 мм, розмір стрічки 100x914 мм |
| мм | 503x269x312 |