







2 500 ₴
2 199 ₴
Шліфувальна машина EURO CRAFT ECDG001.
Шліфмашина була спеціально розроблена для різних завдань шліфування. Вона може використовуватися для вирівнювання поверхні, а також для очищення зварювальних швів, чищення та полірування з використанням абразивного приладдя. Завдяки використанню ергономічного корпусу невеликого діаметру, вона зручна у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Euro Craft |
| Вага | 1 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 19 мм |
| Розмір цанги | 6 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Додаткові функції | |
| Запобіжна муфта | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
| Максимальна кількість оборотів | 26000 |
| Тип призначення | Пряма шліфувальна машина гравер EURO CRAFT ECDG001 : 1500 Вт, 26000 об/хв пряма шліфмашина бормашина |