








3 908 ₴
3 126 ₴
Прожектор світлодіодний акумуляторний переносний Einhell TE-CL 18/2500 LiAC-solo лінійки Power X-Change system серії Expert plus, дозволяє яскраво освітлювати будь-яке місце.
Гібридна система живлення дає змогу використовувати даний ліхтар в подорожі, для роботи, для відпочинку на дачі тощо.
Дана модель має особливість працювати як від акумулятора 18 В, так і від розетки прикурювача на 12 В.
| Батарея: Немає | Li-ion 18В / 12В /110-220 В |
| Кількість світлодіодів: | 7 шт. |
| Світловий потік: | 2500 lm |
| Кольорова температура: | 6500 К |
| Режими яскравості: | 2 |
| Вага нетто: | 0,6 кг |
| Вага брутто: | 0,94 |
| Розміри в упаковці: | 250 х 155 х 110 мм |
Універсальна модель: Завдяки можливості працювати від автомобільного прикурювача дана модель ідеальний варіант для роботи на машині, для далеких подорожей. А при використанні акумуляторної батареї 18 В можна використовувати всюди.
Акумулятор та зарядний пристрій можна купити в нашому інтернет-магазині в розділі Акумулятори Батареї Зарядні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Колір | Червоний |
| Кількість світлодіодів | 7 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Стан | Новий |
| Тип діода | LED |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення по мобільності | Переносне |
| Тип харчування | Акумулятор ⁇ Прикурювач у машині |