








6 575 ₴
5 404 ₴
Дискова пила Metabo KS 55 FS це компактна, легка і потужна ручна дискова пила розрахована на великі, професійні навантаження. Новинка показує себе як надійний та ефективний инстурмент здатний виконувати складні завдання з великою інтенсивністю.
На відміну від своєї попередниці, пила Metabo KS 55 FS може встановлюватися на направляючі шини без використання додаткових адаптерів і повністю сумісна з усіма аксесуарами для дискових пилок від Metabo.
Особливості Metabo KS 55 FS:
Завдяки сучасному технічному оснащенню, Metabo KS 55 FS може використовуватись для виконання будівельних та монтажних робіт різного рівня складності. Пила знайде своє застосування в деревообробному цеху, на будівельному майданчику під час монтажу опалубки, встановлення даху та інших робіт із деревом. Компактні розміри пилки дозволяють ефективно використовувати її як мобільний інструмент. Ця модель буде оцінена як професіоналами, так і домашніми майстрами.
Технічні характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина пропілу | 55 мм |
| Максимальний діаметр диска | 160 мм |
| Можливість стаціонарного кріплення | Так |
| Паралельний упор | Так |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Вага | 4 кг |
| Лазерний маркер | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Максимальна кількість оборотів | 5600 |
| Тип призначення | Потужна ручна дискова пила для дерева Metabo KS 55 FS: 1200 Вт, коло 160 мм циркулярна пила 600955000 |