










Відправка з 16 травня 20262 163 000 ₴
Це важкий фрезер для оброблення чорних і кольорових металів, обладнаний відомою багатьма операторами ЧПУ системою керування SIEMENS SINUMERIK 808D. Усі сервоприводи та контролери сервоприводів від компанії SIEMENS, включно з основним двигуном шпинделя. Це додатково забезпечує стабільність і безперебійність роботи верстата. Важка лита чавунна станина забезпечує жорсткість і вібраційну стійкість усього верстата. Посилені лінійні напрямні 45-го типорозміру нададуть заявлену точність 0,005 мм позиціювання навіть під час оброблення максимальної заготовки ваги. 24-позиційний інструментальний магазин із пневматичним затискачем інструмента забезпечує високу продуктивність. Потужність основного двигуна — 7,5 кВт, швидкість обертання шпинделя — 1-10000 об./хв.
На верстат встановлений шпиндель BT40 діаметром 150 мм, оливного охолодження, де підшипники обертаються в олійній ванні. Олія зі шпинделя охолоджується в радіаторі та знову подається в шпиндель. Це забезпечує здатність верстата працювати 24/7, на відміну від шпинделей із повітряним охолодженням. Робочий стіл розміром 1000х550 мм витримує максимальне навантаження 650 кг і обладнаний Т-подібними пазами. Автоматична система мастила полегшує обслуговування та збільшує ресурс механізмів, що робить цей фрезерний ЧПК верстат для металу дуже надійним у роботі.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAST CNC MACHINEN |
| Виліт шпинделя | 585 мм |
| Конус шпинделя верстата | ВТ40 |
| Кількість обертів холостого ходу | 10000 об/хв |
| Споживана потужність | 7.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Фрезерний верстат по металу |
| ЧПУ | Так |
| Загальні параметри | |
| Вага | 5500 кг |
| Висота | 2400 мм |
| Довжина | 2600 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Рух по осі X/Y/Z | 850х550х550 мм |
| Відстань від шпинделя до столу | 120-670 мм |
| Точність позиціювання на 300 мм X/Y/Z | на 300 мм — 0,003/0,003/0,003 мм |
| Пришвидшена швидкість подавання по осі X/Y/Z | 45/45/42 м/хв |