










9 499 ₴
Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути застосований за допомогою Power X-Change акумулятора.
Акумуляторний скарифікатор Einhell GE-SA 36/35 Li-Solo забезпечить бездоганну зелень у вашому домашньому саду. Завдяки приводу Power X-Change забезпечується свобода бездротового зв'язку, а догляд за газоном можливий у будь-якому куточку саду. Технологія TWIN-PACK використовує потужність двох батарей PXC 18 В. Пристрій обладнаний безщітковим двигуном Einhell PurePOWER. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками.
Добре спроєктований комбінований пристрій 3-в-1 забезпечує скарифікацію, вентиляцію та відлов. Ролик із кулькопідшипником обробляє трав'яний покрив за допомогою 16 міцних ножів із неіржавкої сталі. Ролик вентилятора на кулькопідшипниках обладнаний 24 схопленнями. Триступеневе центральне регулювання робочої глибини з додатковим транспортним положенням забезпечує комфортну роботу. Складана та регульована за висотою напрямна обладнана швидкорознімним важелем і вмикає положення паркування. Також є ручка для перенесення. Колеса великі й тому дбайливо пересуваються газоном. Великий мішок для збирання сміття має об'єм 28 літрів. Ролик можна замінити без інструментів. Пластиковий корпус з міцного матеріалу простий в обслуговуванні.
Для роботи необхідні 2 батарейки по 18 В. До комплекту постачання не входять акумулятор і зарядний пристрій, але їх можна придбати окремо, наприклад, як практичний стартовий набір від Einhell.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Ширина обробки | 350 мм |
| Глибина обробки | 9 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Кількість ножів (спиць) на валу аератора | 24 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип травозбірника | М'який |
| Об'єм травозбірника | 28 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3300 об/хв |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.3 кг |