










12 499 ₴
Інструмент постачається з двома Power X-Change зарядними пристроями та двома акумуляторами 18V 4,0 Ah.

Акумуляторний скарифікатор Einhell GE-SC 36/35 Li Solo забезпечує бездоганну зелень у присадибних ділянках. Завдяки свободі бездротового керування, що забезпечується високопродуктивним приводом Power X-Change, ви можете доглядати за газоном у будь-якому куточку саду. Технологія TWIN-PACK працює від двох батарей PXC напругою 18 В. Пристрій обладнаний безщітковим двигуном Einhell PurePOWER. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками.
Ролик скарифікатора на кулькопідшипниках обладнаний 16 лезами з неіржавкої сталі, а корпус виготовлений з ударостійкого пластику та зручний в обслуговуванні. Робоча глибина може бути встановлена на 3 рівні, а також є налаштування транспортного положення. Важіль швидкого блокування передбачений для складаного, регульованого за висотою довгої ручки з паркінговим положенням. Вбудована ручка для перенесення. Для заміни ролика не потрібні жодні інструменти. Для зменшення навантаження на газон колеса мають велику контактну поверхню.
Як опція скарифікатор можна перетворити на інструмент 3-в-1 (аераторний ролик/мішок для вловлювання). Для роботи цього інструмента необхідні дві батареї 18 В. Цей продукт постачається без акумулятора та зарядного пристрою; ці елементи доступні окремо, наприклад, як практичний стартовий набір від Einhell.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Аератор-скарифікатор |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Ширина обробки | 350 мм |
| Глибина обробки | 9 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | 4 |
| Кількість ножів на валу скарифікатора | 16 |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Рівень шуму | 92.2 дБ |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.94 кг |