









7 400 ₴
Це пристрій, який робить догляд за газоном ще простішим і приємнішим. Ефективну бездротову роботу забезпечують інноваційні акумулятори системи Power X-Change. Батареї можна використовувати у понад 200 пристроях системи PXC. Завдяки живленню від двох високопродуктивних літій-іонних акумуляторів ніщо не завадить підтримувати ідеальний вигляд вашого газону.
П'ятиступеневе регулювання висоти стриження від 25 до 65 мм і ширина стриження до 33,5 см забезпечують усе необхідне для надання газону бажаної форми. Ручка ергономічної форми забезпечує комфортну роботу, а завдяки регулюванню висоти в 3 рівнях її можна налаштувати індивідуально під кожного користувача.
Корпус акумуляторної газонокосарки GE-CM 36/34-1 Li виготовлений із високоякісного, стійкого до пошкоджень пластику. Вбудована ручка для перенесення полегшує транспортування пристрою. Напрямну ручку можна скласти, що економить місце під час зберігання газонокосарки.
Травозбірник має місткість 30 літрів і обладнаний індикатором рівня заповнення. Для живлення газонокосарки необхідні дві батареї 18 В від системи PXC. Акумулятори та зарядний пристрій продаються окремо або разом у стартовому комплекті.
Пристрій постачається без акумулятора та зарядного пристрою.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Максимальна ширина скошування | 335 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Ні |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без акумулятора і зарядного пристрою |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 755 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 11.9 кг |