







3 402 ₴
Power X-Change — акумуляторний тример для трави GE-CT 18/30 Li-Solo входить до серії Einhell Power X-Change, яка дає змогу під'єднувати акумулятори, зарядні пристрої та системні пристрої.
Акумуляторний тример для трави Einhell GE-CT 18/30 Li-Solo входить до родини Power X-Change, яке дає змогу під'єднувати акумулятори, зарядні пристрої та системні пристрої до вашого саду та інструментів.
Акумуляторний тример для бездротового помічника для різних робіт у саду. Жодного завантаження й розвантаження. Вони доступні окремо як приклад практичного стартового набору.
Тример постачається без акумулятора та зарядного пристрою

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Знизу |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | D-подібна (кільцева) |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |