










2 304 ₴
Ножиці для трави GE-CG 18 Li-Solo від Einhell належать до багатої родини акумуляторних інструментів системи Power X-Change, призначених для дому та саду. Акумуляторні ножиці для трави та чагарників — це практичний і компактний інструмент, який полегшує роботу по краях невеликого газону й обрізання декоративних чагарників, як-от самшит. Для забезпечення оптимального передавання потужності на леза, оброблені лазером і алмазним заточуванням використовується міцна металева шестерня. До комплекту входять ніж для стриження трави та кущорізи. Переобладнання ножиць для трави в ножиці для чагарників відбувається швидко та легко завдяки спеціальній системі заміни ножів, що не потребує інструментів. Запобіжний вимикач захищає користувача від випадкового запуску.
До акумуляторної системи Power Exchange входить понад 75 пристроїв, що працюють від одного типу акумуляторів. Якщо ви маєте акумулятор, ви можете купити інші пристрої у версії SOLO — без акумулятора та зарядного пристрою. Додатково можна придбати акумулятори різної ємності (від 2 А·год до 5,2 А·год) і різні типи зарядних пристроїв.
Пристрій постачається без акумулятора та зарядного пристрою.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 200 мм |
| Відстань між ножами | 8 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 18 В |
| Вага | 0.66 кг |