








4 165 ₴
Найлегший і, отже, найзручніший у своєму класі завдяки невеликій вазі. Чи то потужне різання, шліфування, чи то полірування, кутова шліфувальна машина з частотою обертання холостого ходу 8500 об./хв була розроблена з урахуванням продуктивності й тому є корисним помічником у домашній майстерні.
Захист від плавного запуску та перезапуску забезпечує підвищену безпеку застосунків, а захист від перевантаження забезпечує довговічність. Розв'язка двигуна та коробки передач забезпечує виключно плавну роботу. Модифікований повітряний потік забезпечує краще охолодження, а отже, і тривалий термін експлуатації. Корпус коробки передач виготовлений із міцного та легкого алюмінію, має тонку конструкцію. Додаткову ручку, обладнану ергономічною м'якою ручкою, можна встановити в трьох різних положеннях. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання та доступні окремо, наприклад, як практичний стартовий набір для серії Power X-Change.
Інструмент постачається з Power X-Change акумулятором 18 V 2,5 Ah і зарядним пристроєм.
Акумуляторна кутова шліфувальна машина дійсно легка — головно завдяки легкому, але міцному алюмінієвому корпусу редуктора.
Розв'язка двигуна та коробки передач забезпечує максимальну плавність ходу. Захист від перевантаження захищає компоненти двигуна від пошкоджень, спричинених перегріванням.
Додаткову ручку з м'якою накладкою можна встановити в трьох різних положеннях, що забезпечує гнучке використання роботи.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Основна рукоятка | Поворотна |
| Вага | 2.18 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |