









19 999 ₴
Газонокосарка має всі переваги сімейства продуктів Power X-Change, що ґрунтуються на високоякісних літій-іонних акумуляторах. Модель RASARRO рекомендується для газонів площею до 550 м2. До комплекту постачання входять 2 акумулятори ємністю 4,0 А·год серії Power X-Change і швидкий подвійний зарядний пристрій (Power X-Twincharger 3A), який можна універсально використовувати для всіх акумуляторів PXC. акумулятори PXC 18 В, що входять до комплекту постачання, можна комбінувати з усіма пристроями серії Power X-Change. Акумулятор має практичний індикатор рівня заряду з трьома світлодіодами.
Газонокосарка обладнана безщітковим двигуном, який міцніший і потужніший, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Косилка має 6-ступеневе центральне регулювання висоти зрізу в діапазоні від 25 мм до 75 мм і травозбірник об'ємом 50 л з індикатором рівня заповнення. Телескопічне регульоване за висотою кермо виготовлене з міцного, але легкого алюмінію й дає змогу регулювати висоту під зріст користувача. Ергономічна ручка забезпечує комфортну роботу, а вбудована ручка для перенесення забезпечує зручність транспортування. Вбудована гребінка дає змогу косити близько до краю. До комплекту входить мульчувальний клин.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 450 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17.2 кг |