








15 999 ₴
До комплекту входить мульчувальний клин, два акумулятори Power X-Change (4,0 А·год), швидкий зарядний пристрій системи (Power X-Twincharger 3A).
Живиться від двох акумуляторів Power X-Change (до комплекту входять 2 акумулятори місткістю 4,0 А·год). Батареї Power X-Change можна використовувати у всіх пристроях Einhell цієї системної серії. Індикатор рівня заряду завжди показує доступні запаси енергії за допомогою трьох світлодіодів. Швидкий зарядний пристрій (Power X-Twincharger) заряджає акумулятори миттєво. Пристрій обладнаний безщітковим двигуном Einhell PurePOWER. Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і триваліший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками. Після онлайн-реєстрації на безщітковий двигун поширюється 10-річна гарантія.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 450 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Швидкість обертання ножів | 3400 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З акумулятором і зарядним пристроєм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |