

163 780 ₴
143 030 ₴
Призначені для швидкого та якісного різання листового металу завтовшки до 1,5 мм. Пристрій керується оператором вручну. Ніж опускається в зону різання за допомогою зручного важеля. Лезо виготовлене з міцної, загартованої сталі. Конструкцією передбачена вимірювальна лінійка, що забезпечує високу точність робіт.
Корпус і ніжки верстата виготовлені з якісної литої сталі з підвищеною міцністю. Вагомі переваги моделі є широкий стіл, що дає змогу контролювати процес, і система механічного притискання, що запобігає ковзанню аркуша під час виконання різу. Завдяки компактним розмірам, верстат може активно застосовуватися як у цеху або невеликій майстерні, так і під час виїзних робіт на будівельних майданчиках та інших об'єктах.
Замовити такі гільйотинні ножиці та інше обладнання можна через наш сайт оброблення листового металу в Україні KMA.UA. Як офіційний постачальник багатьох відомих виробників пропонуємо вигідні ціни на обладнання.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Загальні параметри | |
|---|---|
| Вага | 0.3 т |
| Висота | 1260 мм |
| Довжина | 2070 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 650 мм |
| Ширина столу | 1250 мм |
| Основні | |
| Максимальна товщина листа | 1.5 мм |
| Рабочая длина | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Гільйотина |
| Тип приводу | Ручний |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |