








5 120 ₴
Електрична пила GE-EC 2240 — це зручний і потужний прилад, який виявиться корисним як практичний помічник під час розпилювання дров, прорізування, вирубування невеликих дерев і багатьох інших робіт. Високоякісні шина та ланцюг Oregon забезпечують гарну продуктивність різання. Ланцюг можна натягнути та замінити без інструментів. Захист від відбою за допомогою механічного миттєвого гальма ланцюга забезпечує високу експлуатаційну безпеку.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 406 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 15.5 м/сек |
| Кількість обертів | 7800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 160 мл |
| Вага | 5.7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |