








9 000 ₴
Електрична газонокосарка GC-EM 1743 HW є високоякісним, дуже потужним пристроєм для амбітних садівників-аматорів, що відповідають найвищим вимогам у скошуванні газону середнього розміру впродовж усього сезону. Потужний 1700 Вт Carbon Power двигун забезпечує чудові результати різання газону акуратно та ретельно навіть у густій траві завдяки його високому крутному моменту. Корпус виготовлений з міцного пластику високої якості.
Електрична газонокосарка має ширину різання 43 см і рекомендується газонам площею до 700 м2. Електрична газонокосарка GC-EM 1743 HW має 6-ступеневе осьове регулювання висоти стриження, висота зрізу може бути попередньо обрана від 20 до 70 мм. Високі та широкі колеса зберігають газон і спрощують роботу у важкодоступній місцевості. 52-літровий травозбірник забезпечує простір для великих робіт, необхідність очищення можна побачити завдяки індикатору рівня.
Запобіжний вимикач 2-точки дає максимальну безпеку для користувача, запобігаючи небажаному запуску двигуна. Крім того, кабельний затискач для кріплення кабелю дає змогу зняти натяг і захищає кабель живлення від зносу та пошкоджень.
Газонокосарка Einhell GC-EM 1743 HW обладнана складаною, довгою ручкою, яка дає змогу зберігати в складеному вигляді газонокосарку в мінімальному просторі. Для зручності перенесення є вбудована ручка.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 70 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 52 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3250 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 13.7 кг |