









9 182 ₴
Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1800/43 є високоякісним, дуже потужним пристроєм для амбітних садівників-аматорів, що відповідають найвищим вимогам у скошуванні газонів середнього розміру. Потужний 1800 Вт Carbon Power двигун забезпечує чудові результати різання навіть у густій траві завдяки його високому крутному моменту. Газонокосарка Einhell GC-EM 1800/43 має ширину зрізу 43 см і 6-ступеневе осьове регулювання висоти стриження, висота зрізу може бути попередньо обрана від 20 до 65 мм.
Ергономічна ручка може бути скоректована до кожного користувача за допомогою простих налаштувань для особливо ергономічної роботи. Електрична газонокосарка рекомендується для безперервного косіння газонів площею до 800 м2. Кабельний затискач для кріплення кабелю дає змогу зняти натяг і захищає кабель від зносу та пошкоджень. Широкі колеса зберігають газон і полегшують роботу у важкодоступній місцевості. 50-літровий травозбірник забезпечує простір для великих робіт, необхідність очищення можна побачити завдяки індикатору рівня.
Корпус і газозбірник 50 л виготовлені з ударостійкого пластику високої якості. Газонокосарка Einhell GC-EM 1800/43 обладнана складаною, довгою ручкою, яка дає змогу зберігати в складеному вигляді газонокосарку в мінімальному просторі. Для зручності перенесення є вбудована ручка.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Рекомендована площа | 800 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 430 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Швидкість обертання ножів | 3300 об/хв |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.1 кг |