




3 199 ₴
Це елегантний інструмент, що поєднує в собі чудову продуктивність і зручність використання. Виготовлений за передовими технологіями та з якісних матеріалів, він призначений для того, щоб перетворити процес стриження кущів і дрібних гілок на справжнє задоволення. Довжина різального бруса 450 мм, і забезпечує вам велике охоплення й точність у роботі. Завдяки своїй гостроті та міцності леза дають змогу легко справлятися з дрібними та середніми гілками до 15 мм у діаметрі, надаючи вашим кущам і рослинам акуратного та гарного вигляду. Кущоріз Revolt BHT 200 розроблений з акцентом на комфортне використання. Мала вага та зручні ручки гарантують вам легкість у керуванні, а також знижують втому рук і хребта під час тривалої роботи.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Revolt |
| Тип | Акумуляторний кущоріз |
| Довжина шини | 450 мм |
| Загальні | |
| Живлення | Акумулятор |
| Напруга | 20 В |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |