








5 730 ₴
Ідеальний інструмент для плоскої обробки та тонкого шліфування поверхонь стін і стель із гіпсовою основою. Основними перевагами цього інструмента можна назвати потужний 1,5 кВт двигун із плавним пускком і електронним регулюванням обертів, й ергономічну ручку з гумовими вставками, а на тлі компактного дизайну та малої ваги все це надає зручності в експлуатації та неабияк скорочує час на ремонтні роботи. Наявність системи активного пиловидалення та мішка-пилозбірника неабияк скорочує пилоутворення, а LED-стрічка в силіконовій оболонці для підсвічування робочої зони чудово освітлює оброблювані зони.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Revolt |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | паркетошліфувальна |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2100 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 5.5 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |