









4 685 ₴
До вашої уваги вишуканий і високоефективний інструмент для деревооброблення — рубанок Vitals Master Re 110312SKs. Ця модель створена для майстрів своєї справи та поєднує в собі потужність, точність і елегантний дизайн для вдосконалення вашого творчого процесу.
Поглиблюйте свій рівень витонченості та високої якості роботи з рубанком Vitals Master Re 110312SKs — інструментом, що вирізняється вишуканим дизайном і дивовижною функціональністю, спеціально розроблений для майстрів, які розуміють справжнє мистецтво деревооброблення.

Параметри стругання, мм
- ширина 110
- глибина 0,1...3
Параметри різального блока:
- діаметр ножового барабана 53,3
- кількість лез 2
- матеріал лез швидкорізальна сталь HSS
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Вага | 6.2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна глибина стругання | 3 мм |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Максимальна ширина стругання | 110 мм |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Материал лезвий | швидкорізальна сталь HSS |
| - діаметр ножового барабана | 53,3 |
| - кількість лез | 2 |
| Величина кроку зміни глибини стругання, мм | 0,1 |
| Глибина вибірки «фальця» (чверті), мм | 14 |
| Довжина шнура живлення, м | 3 |
| Наявність стаціонарного стенду | Є |