




4 290 ₴
Кутова шліфмашина Makita DGA 554 — це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам різати, зачистити, шліфувати метал, пластик, каменю та інших матеріалів.
Болгарка Makita з безщітковим двигуном, обладнана автономним джерелом живлення — універсальний інструмент, розрахований на використання в ремонті та будівництві. З його допомогою здійснюють зачищення поверхонь, виконують різання пластику, металу, керамічної плитки.
Корпус має малі габарити, легку вагу й ергономічну форму. Болгарку зручно використовувати в обмеженому просторі на об'єктах, не під'єднаних до електромережі.
У наборі представлені необхідні аксесуари — ключ, кейс із пластику для зберігання і транспортування, бічна допоміжна ручка, два акумулятори, зарядний пристрій.
Інструмент потужний і продуктивний. Він забезпечений функцією плавного запуску, індикацією заряду.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Додаткові функції | |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |