





12 499 ₴
Дровокол Kraft&Dele KD5206 з електродвигуном призначений для домашнього використання. Виготовлений із міцної високоякісної сталі з гумовим покриттям для захисту користувача. Цей пристрій обладнаний гострим різальним інструментом.
Розміри різання: довжина 52 см, ширина 5-25 см ідеально підходять для роботи з деревом.
КД5206 — дровокол, який завдяки двигуну потужністю 1500 Вт створює зусилля пресування 5 тонн. Завдяки цьому він прекрасно справляється навіть із найтвердішою деревиною, маючи максимальні розміри: 52 см (довжина) x 25 см (діаметр). Для пришвидшення роботи також можливе встановлення додаткового клина, завдяки якому кожне б дерево можна розколоти відразу на чотири частини.
Дровокол Kraft&Dele KD5206 з електродвигуном призначений для домашнього використання. Виготовлений із міцної високоякісної сталі з гумовими опорними ніжками для захисту користувача. Цей пристрій обладнаний гострим різальним інструментом.
Зусилля розколювання 5T досить для оброблення навіть дуже міцної деревини. Пристрій працює в горизонтальному режимі, тому ним можуть керувати як високі, так і невисокі люди. Таке розташування машини неабияк підвищує стійкість роботи.
Ефективність і результативність роботи неабияк підвищуються завдяки двигуну IP54 потужністю 1500 Вт. Це обладнання розпорошує деревину клиновою системою.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Форм-фактор | Пересувний |
| Ріжучий механізм | Ножовий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 49 кг |