





2 299 ₴
Настільна шліфувальна машина Kraft&Dele потужністю 1700 Вт, призначена для шліфування й очищення металів. Дуже гарне рішення для кожної майстерні або домашнього гаража. Подрібнювач обладнаний металевим корпусом, регульованими насадками та іскрозахисними кожухами.
Шліфмашина призначена для сухої роботи для шліфування, заточування й очищення різних типів різального інструменту, ножів, бітів, металевих деталей, ключів та інших інструментів та предметів.
Шліфмашина обладнана шліфувальним каменем розмірами 200 х 20 х 16 мм, зернистістю 60 і 36.
Надійно захищений перемикач запобігає потраплянню пилу та відмовам пристрою, пов'язаним із цим елементом.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft&Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Вага | 10 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |