




1 686 ₴
Нутриблендер Esperanza NUTRI SHOT оснащений потужним і довговічним двигуном, завдяки якому він може витягувати поживні речовини, заховані глибоко в насінні, зернах, горіхах, фруктах, овочах та інших продуктах. Він ідеально підходить не лише для приготування супів, дитячого харчування, соусів, коктейлів та інших страв, а й допомагає відновити життєві сили та енергію. Нутриблендер Esperanza NUTRI SHOT виглядає привабливо та стильно на будь-якій кухні!
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Режим Турбо | Так |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 0.8 л |
| Міні-млинок | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Глибина | 125 мм |
| Вага | 2 кг |