



136 910 ₴
Горизонтальний дриль LBM 200 — ідеальний пристрій для професіонала. Він має компактну конструкцію та двигун, що забезпечує оптимальні результати роботи. Свердлильний верстат LBM 200 спроєктований так, щоб забезпечити простоту експлуатації робочого столу. Пристрій обладнаний вимикачем двигуна з розчіплювачем мінімальної напруги та опорою для свердла на точних круглих стрижнях. Дриль виготовлений із матеріалів найвищої якості, що гарантує довгі роки безаварійної експлуатації.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomana |
| Кількість обертів холостого ходу | 2840 об/хв |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 320 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Max. вертикальний хід столу, mm | 165 |
| Max. поперечний хід стола, mm | 205 |
| Висота робочого столу, mm | 870 |
| Нахил свердлильного вузла | 45° - 90° - 45° |