




2 099 ₴
Кейс Einhell E-BOX M55/40 для універсального зберігання інструментів і аксесуарів. Внутрішня підкладка виготовлена з м'якого пінопласту, що забезпечує безпечне транспортування пристроїв без подряпин. Має ергономічну ручку для зручного перенесення. Можливе максимальне навантаження до 30 кг.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Ящик переносний |
| Кількість відділень/кишень | 1 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 327 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 124 мм |
| Вага | 3.1 кг |