









4 666 ₴
Гібридний компресор Einhell PRESSITO 18/25 Hybrid серії Expert можна використовувати від розетки 220 В або Li-ion 18-вольтової акумуляторної батареї Power X-Change. У компресорі є насос високого тиску для шин автомобілів, мотоциклів і велосипедів і м'ячів, а також насос низького тиску для накачування надувних матраців, кругів і гумових човнів із функцією всмоктування низького тиску для надувних матраців і гумових човнів (6 в 1-функцій). Насос обладнаний дворядковим дисплеєм тиску для зчитування заданого та фактичного тиску з регульованими параметрами тиску до 11 барів і функцією автоматичного вимкнення у разі досягнення заданого тиску. Фактичний і цільовий тиск можна вважати в барах, psi або кПа. До постачання входить комплект адаптерів 5 предметів, а також кабелі та шланги, які зберігаються у вбудованих відсіках. Аварійне освітлення та ручка для перенесення ідеально підходять для подорожей. Компактний і легкий компресор можна легко прибрати, а завдяки акумуляторній батареї можна легко взяти із собою туди, де він потрібен. Інструмент постачається без акумулятора та зарядного пристрою, але може бути застосований за допомогою Power X-Change акумулятора.

Потужність 170 Вт
Акумулятор: Немає, Li-ion 1 шт. - 18В
4) х. х. 5000 об./хв
Макс. продуктивність: 220В ~ 25 л/хв / Li-ion - 25 л/хв
Макс. робочий продукт.-0/4/7 барів: 220В ~ 25 л/хв/12 л/хв/10 л/хв/Li-ion - 25 л/хв/11 л/хв/9 л/хв
Частота на х.х повітродувки: 25 000 об./хв
Макс. продукт. під час накач.: 220В ~ 450 л/хв / Li-ion — 450 л/хв
Макс. продукт. під час всмоктування. 220 В ~ 360 л/хв / Li-ion - 360 л/хв
Довжина шланга вис. надання/низ.тиск: 71 см/43 — 160 см
Рівень звукового тиску LpA: 71,3 Дб
Рівень звукової потужності LWA: 93 Дб
Вага нетто: 2.05 кг
Вага брутто: 3.07 кг
Розміри в пакованні: 35.5×17.5×29.5 см
Гарантія 36 місяців
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність компресора | 25 літр/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 170 Вт |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Вага | 2.05 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Система автоматичного захисту | Так |
| Можливість транспортування | Так |