



1 778 ₴
Гідромасажна ванна Medisana FS-90L silver/white — пристрій, призначений для проведення розслаблювального масажу стоп у домашніх умовах. За допомогою бульбашкового та вібраційного масажу ви зможете зняти відчуття втоми, напруження, поліпшити кровообіг у зоні стоп. Така ванна підійде для щоденного використання. Особливо незамінна, якщо багато часу проводьте на ногах, активно займаєтеся спортом або працюєте фізично. Розслаблювальна дія води в поєднанні з роботою спеціальних роликів дасть змогу розслабити м'язи ніг, зняти напруження та хворобливі відчуття. Масажна ванна Medisana виконує розслаблювальний бульбашковий і вібраційний масаж, а також автоматично підтримує температуру води, комфортну для шкіри стоп. До комплекту входять знімні ролики для додаткового масажу, а також насадки для догляду за шкірою — масажна, пемза та щітка.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Medisana |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Масажна ванночка |
| Область застосування масажера | Ступні |
| Кількість масажних насадок | 2 шт. |
| Регулювання інтенсивності масажу | ступінчаста |
| Тип управління | Механічне |
| Насадки для педикюру | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Споживана потужність | 90 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 345 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Вага | 1.3 кг |