




2 900 ₴
КЛЮЧ ПНЕВМАТИЧНИЙ
1200Nm / 1/2"
KD1432
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ВИРОБУ
| позначка: | KRAFT&DELE |
| модель: | KD1432 |
| Тип пристрою: | Пневматичний ударний гайковерт |
| Диск: | 1/2" |
| Розмір гвинта: | 5/8" (16 мм) |
| крутний момент: | 1200 Нм |
| обертання: | 7500 об / хв |
| Середній гідравлічний знос: | 184 л/хв |
| Розмір повітряного отвору: | 1/4" |
| Пневматична лінія: | 3/8" |
| Рівень звукової потужності: | 95,4 дБ(А) |
СКЛАД НАБОРУ
• Пневматичний гайковерт KD1432
• Гарантія 12 місяців
• Чек або ФВ.
ОПИС ПРОДУКЦІЇ
Пневматичний ударний гайковерт польського бренду Kraft&Dele , модель KD1432 , довговічний і міцний з високим крутним моментом 1200 Нм, що дозволяє без проблем відкручувати навіть найтугіші гвинти. Виготовлений з матеріалів найвищої якості. Подвійне зчеплення TWIN HAMMER .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Користувацькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 |
| Режим інструмента | ударний |