







6 900 ₴
ЕЛЕКТРОКОСАРКА
2300 Вт
KRAFT&DELE
KD5077
Ефективна електронна косарка польського бренду KRAFT&DELE потужністю 2300 Вт - пристрій, необхідний на кожному домашньому городі та ділянці!
Сучасний дизайн, професійне виконання та найвища якість використовуваних матеріалів дозволили нам створити найкращу косарку на ринку!
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ ВИРОБУ
| позначка: | KRAFT&DELE |
| модель: | KD5077 |
| двигун: | електричний |
| Напруга: | 230 В/240 В 50 Гц |
| Вхідна потужність: | 2300 Вт |
| Ємність травозбірника | 30л |
| Діапазон висоти зрізу: | 30-60 мм |
| Ширина різання: | 320 мм |
| Регулювання косіння: | 30/45/60 мм |
| обсяг: | 94 дБ |
| Ваги: | приблизно 11 кг |
Удосконалений інструмент, який дозволяє ефективно, швидко та просто косити траву в трьох режимах висоти 30/45/60 мм. Косарка оснащена зручною ручкою для зміни висоти зрізу. Має складну ручку, що полегшує зберігання та транспортування.
Надміцний корпус пристрою, який виготовлений з високоякісного пластику.
Вага і форма косарки дуже позитивно впливають на відсутність втоми під час дій, пов'язаних з маневруванням і керуванням косаркою. Невеликі розміри дозволять вам дістатися до місць, важкодоступних для широких і важких бензинових косарок.
Апарат оснащений містким 30- літровим кошиком для скошеної трави. Конструкція кошика ретельно продумана нами, виготовлена з пластику, з ручкою для перенесення .