








3 170 ₴
Мультиварка SILVERCREST SMUK 1500 A1 6 в 1: Для приготування їжі, тушкування, пропарювання, смаження/обсмажування, смаження та підтримання тепла. Плавне регулювання діапазону температур до 190 °C. Знімне лите алюмінієве каструля з високоякісним антипригарним покриттям від ILAG.
Мультиварка SilverCrest SMUK 1500 A1 вирізняється багатофункціональністю — тут є безліч режимів, які дають змогу швидко й без зайвого клопоту приготувати найрізноманітніші страви. Мультиварка SilverCrest SMUK 1500 A1 дає змогу зберегти поживні речовини та вітаміни в продуктах. Щоб зробити суп, каші, тушковані овочі або запекти пиріг, досить вибрати правильний режим, яких тут великий вибір. Ця модель вирізняється довговічністю та продуктивністю, має міцний і надійний зовнішній корпус. Зручна та містка чаша прогрівається якнайшвидше, а всередині зберігається оптимальна температура для обраної страви.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Об`єм | 2.1 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Покриття чаші | Тефлонове |
| Відстрочка старту | Так |
| Кількість програм приготування | 6 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Мірна ложка | Так |
| Сіто | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 360 мм |