







1 092 ₴
Опис
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aicook |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість насадок | 4 |
| Режим Турбо | Так |
| Імпульсний режим | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Віночки для збивання | Так |
| Насадки для замішування тіста | Так |