

432 ₴
Щипці для завивання Esperanza PENELOPE — ідеальне пристосування для укладання волосся, необхідне кожній жінці, що піклується про свій зовнішній вигляд. З її допомогою можна швидко створити ідеальну зачіску для будь-якого випадку. Щипці для завивання мають корпус із керамічним покриттям діаметром 32 мм, завдяки якому можна створювати пишні, пружні локони. Щипці для завивання Esperanza PENELOPE прекрасно впораються з укладанням навіть найскладнішого волосся.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Тип | Плойки |
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Керамічне покриття | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Діаметр щипців | 25 мм |
| Максимальна температура нагріву | 180 град. |
| Термоізольований накінечник | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Вага | 0.3 кг |