



1 699 ₴
Настільний шліфувальний верстат із двома каменями — це базове обладнання для домашньої майстерні, гаража або сервісного центру. Прилад повністю виготовлений із металу, включно з корпусом і кришками точильного каменю, що робить його придатним для роботи у важких умовах і стійким до механічних пошкоджень і зношування. Серцем пристрою є електродвигун потужністю 950 Вт, який дає змогу працювати з різними типами матеріалів навіть у разі великого навантаження та впродовж тривалого часу. Завдяки правильно відрегульованій потужності двигуна пристрій не створює надмірних вібрацій і шуму — безшумна й ефективна робота є вкрай важливими перевагами такого обладнання.
Щоб адаптувати болгарку до роботи в складних умовах із підвищеною запиленістю, виробник обладнав її герметичним вимикачем, стійким до забруднень і пилу, що неабияк підвищує не тільки безпеку використання, але й стійкість до збоями.
Висока частота обертання двигуна до 2950 об/хв, безсумнівно, сприяє точному шліфуванню, очищенню або заточуванню. У заводській комплектації пристрою встановлені два камені різної зернистості — один для шліфування, інший для оброблення поверхні.
У болгарці є отвори для кріплення до столу або поверхні.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| ЧПУ | Ні |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 16 мм |