









1 516 ₴
1 034 ₴
Інструмент Vitals Es 1512TM — це ідеальний вибір для ваших завдань зі шліфування. Завдяки високій якості та надійності бренда Vitals, ця вібраційна шліфмашина зможе вам послугувати впродовж багатьох років і зробить процес шліфування максимально комфортним і продуктивним.

Нехай Vitals Es 1512TM стане вашим незамінним помічником у всіх шліфувальних завданнях. Надійність, зручність і продуктивність — ось що ви отримаєте з цим інструментом. Замовте його вже сьогодні та побачите, наскільки легко досягти бездоганних результатів у шліфуванні.
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 1.4 кг |
| Довжина стрічки/листа | 182 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | пряма |
| Ширина стрічки/листа | 90 мм |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Амплітуда коливань шліфувальної платформи, мм | ±1 |
| Величина ексцентриситету, мм | 1 |
| Довжина мережевого шнура, м | 3 |