


215 260 ₴
HOLZMANN — австрійський бренд, що пропонує верстати для оброблення дерева, металу та листового металу, а також безліч необхідних інструментів і запасних частин для майстерень.
Завдяки своїй багатій і чудовій пропозиції компанія забезпечила багато виробничих підприємств та професійні майстерні. Це ергономічні інструменти, які ідеально підходять для повсякденної роботи.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Країна виробник | Австрія |
| Кількість обертів холостого ходу | 1080 об/хв |
| Подача заготовки | Ручна |
| Споживана потужність | 5.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Стрічковий |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 335 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Довжина | 4350 мм |
| Ширина | 1600 мм |
| Додаткові параметри | |
| Довжина стрічкової пили | 3658 мм |
| Товщина стрічкової пилки | 0.9 мм |
| Ширина стрічкової пили | 25 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 400 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шківів | 475 мм |
| Макс. довжина колоди в базовій комплектації | 3200 мм |
| Максимальна ширина дошки | 530 мм |
| Максимальний діаметр колоди | 550 мм |
| Об'єм бака охолоджувальної рідини | 5 л |
| Швидкість стрічки | 18 м/с |
| Тип двигуна | Електричний |
| Товщина пропилу | 1,5 – 2,2 мм |