








2 483 ₴
Ідеально підійде для приготування м'яса, овочів або тостів! Легко чистити завдяки знімним пластинам. Плавно регульований термостат — температура може бути встановлена для кожної пластини гриля окремо! Верхня плита гриля з регульованою висотою та фіксатором у вкрай верхньому положенні. Знімні пластини з високоякісним антипригарним покриттям. Комплектується 2 лотками для жир із функцією 3-в-1: контактний гриль барбекю піч-гриль
|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Розміри робочої поверхні | |
| Ширина робочої поверхні | 330 мм |
| Глибина робочої поверхні | 240 мм |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Глибина | 391 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор нагрівання | Так |