
Відправка з 14 червня 2026249 250 ₴
ОСОБЛИВОСТІ:
Стрічкова пилорама Holzmann BBS810SMART-G ідеально підходить для різання м'якої, твердої, сухої або замороженої деревини або дерев'яних призм з довжиною, що відповідає конструкції верстата.
ПЕРЕВАГИ:
дана версія пили оснащена потужним бензиновим двигуном.
всі види деревини можна розпилювати за допомогою однієї і тієї ж стрічкової пилки;
міцна і безвібраційна конструкція;
мінімальне обслуговування;
простота в обігу;
масивні робочі колеса прецизійного лиття;
прецизійні напрямні;
ексцентриковий затиск;
ручне регулювання висоти пилу;
ручна подача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 370/418 кг |
| Габарити | 4260x1950x1900 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Макс. довжина колоди в базовій комплектації | 4800 мм |
| Максимальна ширина дошки | 720 мм |
| Потужність двигуна | 9000 Вт |
| Розмір стрічки | 4015x34x1,1 мм |
| Тип двигуна | Електричний |
| Товщина пропилу | 1,5 – 2,2 мм |