



Відправка з 16 травня 202682 150 ₴
Мета осушувача стисненого повітря — знизити температуру та видалити вміст води та олії зі стисненого повітря. Це двоступеневий процес.
Спочатку стиснене повітря надходить у повітряний теплообмінник, де він охолоджується газом, що виходить із випарника.
На другому етапі він переміщається в випарник контуру охолодження, де температура стисненого повітря знижується завдяки коефіцієнту охолоджувальної рідини. Під час обох цих кроків майже всі олії та вода в стиснутому повітрі зрідожуються. Виходячи із сушарки, повітря надходить через високоефективний сепаратор, де скраплений конденсат відділяється від повітря і видаляється назовні через автоматичний зливний клапан. Після цього повітря відділяється від конденсату та повертається в теплообмінник, де він нагрівається, і так само зменшуючи відносну вологість стисненого повітря.
Система охолодження призначена для автоматичного регулювання ефективності охолодження залежно від кількості та температури оброблюваного повітря. Це досягається завдяки змінній швидкості вентилятора.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cormak |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 95 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 1.37 кВт |
| Тип промислового осушувача повітря | Конденсаторний |
| Тип промислового осушувача повітря за портативністю | Стаціонарний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 850 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 16 барів |
| Розмір з'єднання | 1,5 дюйма |
| Температура на вході | 38°C |
| Температура точки роси | 3°C |