
Відправка з 14 червня 2026145 640 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HolzMann |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 164/200 кг |
| Габарити | 3100x1450x1220 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр шківів | 350 мм |
| Макс. довжина колоди в базовій комплектації | 2500 м |
| Максимальна ширина дошки | 350 мм |
| Максимальний діаметр колоди | 360 мм |
| Потужність двигуна | 2,2 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм бака охолоджувальної рідини | 5 л |
| Розмір стрічки | 2750х19х0,9 мм |
| Швидкість стрічки | 14 м/с |
| Тип двигуна | Електричний |
| Товщина пропилу | 1,5 – 2,2 мм |