




Відправка з 12 травня 2026114 020 ₴
111 739,60 ₴
Косилка HGM-87555 LUMAG GERMANY — професійна машина для найвимогливіших користувачів, призначена переважно для скошування високої трави на великих площах. Він обладнаний фантастичним і безвідмовним бензиновим двигуном Briggs&Stton OHV. Косилка підходить для садів і зелених насаджень, використовується для подрібнення короткої та високої трави, а також бур'янів, що залишилися на місці після скошування, як натуральне добриво. Функція мульчування полягає в тому, щоб кілька разів зрізати траву ножем і відкинути її назад на землю. Косилка чудово працює у важкодоступних місцях, як-от обочини доріг і краї канав. Ширина різання 55 см. Компактна конструкція, задній привод і невелика вага роблять газонокосарку дуже маневровою. Обладнаний запобіжним гальмом.

|
✓
|
067 814 91 95 Любомир |
|
✓
|
073 814 91 95 Аліна |
Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з нами. Ми онлайн 24/7:
|
✓
|
Продаємо виключно ОРИГІНАЛЬНІ товари |
|
✓
|
Готівковий та безготівковий розрахунок, накладений платіж, перевід на карту |
|
✓
|
Можливість самовивозу у м. Львів |
|
✓
|
Доставка Новою Поштою по Україні 1 - 3 дні |
|
✓
|
Можете запросити додаткові фото та відео товару |
|
✓
|
2500 позитивних відгуків |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lumag |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Ширина захоплення | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто/брутто | 70/85 кг |
| Висота зрізу | 35 мм |
| Габарити паковання (ШхДхВ) | 1190х680х822 мм |
| Колеса | Пневматичні шини |
| Крутний момент | 11.9 Нм |
| Макс. допустимий нахил двигуна | 20° |
| Ніж | Роторний ніж OREGON |
| Об'єм двигуна | 190 см3 |
| Система запуску | Ручний старт |
| Швидкість | 3600 об./хв |
| Тип двигуна | Бензиновий 4-тактний одноциліндровий LONCIN |
| Ширина різання | 550 мм |
| потужність двигуна S1 | 4,4 кВт |
| рівень звукової потужності | 90 дБ (A) |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 70 кг |