


Відправка з 12 травня 2026159 000 ₴
Свердлильний вузол
Чавунний стіл з ексцентриковим притиском
Панель управління
Цифрові лінійки для виставлення розмірів
Маховик для вертикального переміщення
Поперечні упори
Патрон для свердла
Захист двигуна від перевантаження
![]() |
Виконання верстата з однією фазою 2,2 кВт 220В |
![]() |
СЕ пакет (додаткова кнопка аварійної зупинки) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 180 кг |
| Габарити | 860x600x1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга | 380 В |
| Поперечний хід | 85 мм |
| розмір робочого столу | 430x210 мм |
| Частота обертів шпинделей | 3000 об/хв |