


Відправка з 12 травня 2026270 670 ₴
Свердлильно-пазувальний верстат Robland LВМ призначений для вибірки пазів і свердлення отворів у дерев`яних деталях при виробництві дверей і вікон. Верстат має міцну сталеву конструкцію, свердлильний супорт і стіл виготовлені з чавуну, стіл з ексцентриковим притиском деталей і дві рукоятки для переміщення свердлильного вузла вліво/вправо і вперед/назад. На верстаті є упори з лінійками для виставлення розміру і глибини паза. Також верстат має маховик для переміщення свердлильного вузла вгору і вниз з точністю 0,1 мм.
БАЗОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robland |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 кг |
| Габарити | 860x600x1100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга | 380 В |
| Поперечний хід | 150 мм |
| розмір робочого столу | 600x300 мм |
| Частота обертів шпинделей | 3000 об/хв |